ASVDV-50.000MHZ-LC-T
DigiKeys varenummer
535-ASVDV-50.000MHZ-LC-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASVDV-50.000MHZ-LC-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASVDV-50.000MHZ-LC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASVDV-50.000MHZ-LC-T
Beskrivelse
OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASVDV-50.000MHZ-LC-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)