ASV-48.000MHZ-EJ-T
DigiKeys varenummer
535-9328-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9328-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9328-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASV-48.000MHZ-EJ-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASV-48.000MHZ-EJ-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5,08)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,200" B (7,00mm x 5,08mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)