ASTX-H11-20.000MHZ-T
DigiKeys varenummer
535-12045-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12045-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12045-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASTX-H11-20.000MHZ-T
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ HCMOS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASTX-H11-20.000MHZ-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
4,8mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)