AST3TDA53TACJ2-38.8800MHZ
DigiKeys varenummer
535-AST3TDA53TACJ2-38.8800MHZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
AST3TDA53TACJ2-38.8800MHZ
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 38.88 MHZ HCMOS SM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38.88 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
AST3TDA53TACJ2-38.8800MHZ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)