ASPIAIG-Q8080-4R7M-T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 14.6 A 9,8mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon Automotive Solutions
Abracon High Power Density Transportation Inductors | Datasheet Preview
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 14.6A 9.8 MOHM
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
17A
DC-modstand (DCR)
9,8mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,350" L x 0,335" B (8,90mm x 8,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)