ASPIAIG-Q7050-3R3M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q7050-3R3M-T
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 13A 11.4 MOHM
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 13 A 11,4mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q7050-3R3M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
14A
DC-modstand (DCR)
11,4mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,331" L x 0,315" B (8,40mm x 8,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)