ASPIAIG-Q7030-3R3M-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ASPIAIG-Q7030-3R3M-T |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 10 A 18mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ASPIAIG-Q7030-3R3M-T Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 13A |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 18mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Type Formstøbt | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,307" L x 0,299" B (7,80mm x 7,60mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,122" (3,10mm) |