ASPIAIG-Q7030-3R3M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q7030-3R3M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q7030-3R3M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q7030-3R3M-T
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 10 A 18mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q7030-3R3M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
13A
DC-modstand (DCR)
18mOhm maks.
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,307" L x 0,299" B (7,80mm x 7,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)