ASPIAIG-Q1513-4R7M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q1513-4R7M-T
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 31A 3.3 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 31 A 3,3mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q1513-4R7M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
40A
DC-modstand (DCR)
3,3mOhm maks.
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,650" B (17,50mm x 16,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)