ASPIAIG-Q1060-3R3M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q1060-3R3M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q1060-3R3M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASPIAIG-Q1060-3R3M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q1060-3R3M-T
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 16.8A 7.7 MOHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 16.8 A 7,7mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q1060-3R3M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
25A
DC-modstand (DCR)
7,7mOhm maks.
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,469" L x 0,433" B (11,90mm x 11,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)