ASPIAIG-Q1010-3R3M-T
DigiKeys varenummer
535-ASPIAIG-Q1010-3R3M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPIAIG-Q1010-3R3M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASPIAIG-Q1010-3R3M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASPIAIG-Q1010-3R3M-T
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 25A 4.1 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 25 A 4,1mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASPIAIG-Q1010-3R3M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
23,4A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
4,1mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Type
Formstøbt
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,469" L x 0,433" B (11,90mm x 11,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)