ASHEK-32.768KHZ-LT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ASHEK-32.768KHZ-LT |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ASHEK-32.768KHZ-LT Modeller |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet -140ppm, +10ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 1,5µA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,039" (1,00mm) |