ASH7KW-32.768KHZ-L-T
DigiKeys varenummer
535-12059-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12059-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12059-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASH7KW-32.768KHZ-L-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,2V – 5,5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASH7KW-32.768KHZ-L-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,2V – 5,5V
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,8µA (Typ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x1,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)