ASFLDV-24.000MHZ-LC-T
DigiKeys varenummer
535-ASFLDV-24.000MHZ-LC-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASFLDV-24.000MHZ-LC-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASFLDV-24.000MHZ-LC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASFLDV-24.000MHZ-LC-T
Beskrivelse
OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASFLDV-24.000MHZ-LC-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
4mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)