ASEMB-33.333MHZ-LY-T
DigiKeys varenummer
535-11079-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11079-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11079-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASEMB-33.333MHZ-LY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
33.333 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASEMB-33.333MHZ-LY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)