ASEDV-25.000MHZ-LR-T
DigiKeys varenummer
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASEDV-25.000MHZ-LR-T
Beskrivelse
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASEDV-25.000MHZ-LR-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,6V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
4mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)