ASE3-25.000MHZ-L-C-T
DigiKeys varenummer
535-ASE3-25.000MHZ-L-C-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASE3-25.000MHZ-L-C-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASE3-25.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASE3-25.000MHZ-L-C-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASE3-25.000MHZ-L-C-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
4mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)