ASDTDV-50.000MHZ-XY-T
DigiKeys varenummer
535-ASDTDV-50.000MHZ-XY-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASDTDV-50.000MHZ-XY-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASDTDV-50.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDTDV-50.000MHZ-XY-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)