Billede for ASDMPALV-100.0000MHZ-VJ-PD-T er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ASDMPALV-100.0000MHZ-VJ-PD-T
DigiKeys varenummer
535-ASDMPALV-100.0000MHZ-VJ-PD-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ASDMPALV-100.0000MHZ-VJ-PD-T
Beskrivelse
MEMS OSC 100.0000MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,25V – 3,63V Standby (slukning) 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,25V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - Forsyning (maks.)
32mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)