ASDMB-30.000MHZ-XY-T
DigiKeys varenummer
535-11162-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11162-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11162-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDMB-30.000MHZ-XY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
Detaljeret beskrivelse
30 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASDMB-30.000MHZ-XY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)