ASDMB-20.000MHZ-XY-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ASDMB-20.000MHZ-XY-T |
Beskrivelse | MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 20 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ASDMB-20.000MHZ-XY-T Modeller |
Kategori | Spænding - Forsyning 1,8V – 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±10ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 16mA |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Funktion Standby (slukning) | Højde - Monteret (maks.) 0,035" (0,90mm) |