ASDMB-100.000MHZ-LY-T
DigiKeys varenummer
535-11203-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11203-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11203-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDMB-100.000MHZ-LY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASDMB-100.000MHZ-LY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)