ASDKDV-32.768KHZ-LC-T
DigiKeys varenummer
535-ASDKDV-32.768KHZ-LC-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASDKDV-32.768KHZ-LC-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASDKDV-32.768KHZ-LC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDKDV-32.768KHZ-LC-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASDKDV-32.768KHZ-LC-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
15µA
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)