ASDK-32.768KHZ-LRT
DigiKeys varenummer
535-9999-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9999-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9999-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDK-32.768KHZ-LRT
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASDK-32.768KHZ-LRT Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
3,5mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)