ASDDV-100.000MHZ-LC-T3
DigiKeys varenummer
535-ASDDV-100.000MHZ-LC-T3TR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASDDV-100.000MHZ-LC-T3CT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASDDV-100.000MHZ-LC-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDDV-100.000MHZ-LC-T3
Beskrivelse
OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASDDV-100.000MHZ-LC-T3 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
14,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)