ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3
DigiKeys varenummer
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3TR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3CT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASDAIG5-16.000MHZ-X-K-T3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
10µA
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V