ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ECS Inc.
På lager: 0
Datablad
33 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
DigiKeys varenummer
535-14775-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
Beskrivelse
OSC XO 33.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)
Output
HCMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
10µA
Spænding - Forsyning
3,3V