ASCO-12.000MHZ-EK-T3
DigiKeys varenummer
535-12078-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12078-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12078-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASCO-12.000MHZ-EK-T3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASCO-12.000MHZ-EK-T3 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
4,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)