APAE1575R1840BADB1F-T
DigiKeys varenummer
535-11946-ND
Producenter
Producentens varenummer
APAE1575R1840BADB1F-T
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,575GHz GPS Keramisk stykke RF-antenner 1,557GHz – 1,563GHz 3,3dBic PIN Selvklæbende
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
APAE1575R1840BADB1F-T Modeller
Kategori
Antennetype
Keramisk stykke
Producenter
Abracon LLC
Antal bånd
1
Serie
VSWR
1,5
Emballage
Bakke
Gain
3,3dBic
Varestatus
Aktiv
Terminering
PIN
RF-familie/standard
Navigation
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Højde (maks.)
0,181" (4,60mm)
Frekvens (center/bånd)
1,575GHz
Applikationer
GPS
Frekvensområde
1,557GHz – 1,563GHz