APAE1575R1340ABDD6-T
DigiKeys varenummer
535-11949-ND
Producenter
Producentens varenummer
APAE1575R1340ABDD6-T
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,575GHz GPS Keramisk stykke RF-antenner 1,584GHz – 1,588GHz PIN Selvklæbende
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
APAE1575R1340ABDD6-T Modeller
Kategori
Antennetype
Keramisk stykke
Producenter
Abracon LLC
Antal bånd
1
Serie
VSWR
1,5
Emballage
Bakke
Returtab
-15dB
Varestatus
Aktiv
Terminering
PIN
RF-familie/standard
Navigation
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Højde (maks.)
0,185" (4,70mm)
Frekvens (center/bånd)
1,575GHz
Applikationer
GPS
Frekvensområde
1,584GHz – 1,588GHz