AOTA-B252008S1R0MT
DigiKeys varenummer
535-AOTA-B252008S1R0MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AOTA-B252008S1R0MTCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AOTA-B252008S1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AOTA-B252008S1R0MT
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 3.5A 46 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 3.5 A 46mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
DC-modstand (DCR)
46mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
56MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
1008
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4,3A
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)