AOCJY-40.000MHZ-E-SW
DigiKeys varenummer
AOCJY-40.000MHZ-E-SW-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOCJY-40.000MHZ-E-SW
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 40.0000MHZ SNWV
Detaljeret beskrivelse
40 MHz VCOCXO Sinusform Oscillator 3,3V Standby (slukning) 6-SMD, ingen leder, 5 ledere
EDA/CAD-modeller
AOCJY-40.000MHZ-E-SW Modeller
Kategori
Output
Sinusform
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±10ppb
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder, 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,000" L x 0,866" B (25,40mm x 22,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)