AOCJY-100.000MHZ
AOCJY-100.000MHZ
DigiKeys varenummer
535-AOCJY-100.000MHZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOCJY-100.000MHZ
Beskrivelse
OCXO 25X22 5-SMD 100MHZ 5PPB 0C
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder, 5 ledere
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±5ppb
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder, 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,000" L x 0,866" B (25,40mm x 22,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)