AOCJY-10.000MHZ-F-T
DigiKeys varenummer
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AOCJY-10.000MHZ-F-T
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
10 MHz VCOCXO CMOS Oscillator 3,3V Standby (slukning) 6-SMD, ingen leder, 5 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AOCJY-10.000MHZ-F-T Modeller
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±30ppb
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder, 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,000" L x 0,866" B (25,40mm x 22,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)