AOC2012VAJC-12.8000C
DigiKeys varenummer
535-AOC2012VAJC-12.8000C-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOC2012VAJC-12.8000C
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ CMOS
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.8 MHz VCOCXO CMOS Oscillator 3,3V 14-SMD, ingen leder, 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AOC2012VAJC-12.8000C Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppb
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±700ppb
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
289mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
14-SMD, ingen leder, 4 ledere
Frekvens
Størrelse/dimension
0,800" L x 0,500" B (20,32mm x 12,70mm)
Output
CMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)