AMXLA-Q6030-2R2M-T
DigiKeys varenummer
535-AMXLA-Q6030-2R2M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMXLA-Q6030-2R2M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AMXLA-Q6030-2R2M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMXLA-Q6030-2R2M-T
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 9A 15.8 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 9 A 15,8mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AMXLA-Q6030-2R2M-T Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
11A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
15,8mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 180°C
Type
Formstøbt
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)