AMXLA-Q1040-6R8M-T
DigiKeys varenummer
535-AMXLA-Q1040-6R8M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AMXLA-Q1040-6R8M-T
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 9A 22.3 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 9 A 22,3mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
10A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
22,3mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 180°C
Type
Formstøbt
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)