AMSLA-1070-170NL-T
DigiKeys varenummer
535-AMSLA-1070-170NL-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AMSLA-1070-170NL-T
Beskrivelse
FIXED IND 170NH 61A 0.29 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
170 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 61 A 0,29mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
60A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
0,29mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,409" L x 0,315" B (10,40mm x 8,00mm)
Tolerance
±15%
Højde - Monteret (maks.)
0,299" (7,60mm)