AMCA31-2R450G-S1F-T3-Q
DigiKeys varenummer
535-AMCA31-2R450G-S1F-T3-QTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMCA31-2R450G-S1F-T3-QCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AMCA31-2R450G-S1F-T3-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMCA31-2R450G-S1F-T3-Q
Beskrivelse
RF ANT 2.45GHZ BT/WI-FI CERM CHI
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz Bluetooth, Matter, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Chip RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 2,3dBi Loddemetal Overflademontering
Kategori
VSWR
1,6
Producenter
Abracon LLC
Returtab
-12.5dB
Serie
Gain
2,3dBi
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Effekt - Maks.
3 W
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
Bluetooth, Wi-fi
Klasse
Automotive
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Kvalifikation
AEC-Q200
Frekvens (center/bånd)
2,45GHz
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz
Højde (maks.)
0,047" (1,20mm)