AK5DBF1-148.5000T2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
SiTime
På lager: 90
Renesas Electronics Corporation
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
AK5DBF1-148.5000T2
DigiKeys varenummer
535-15185-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AK5DBF1-148.5000T2
Beskrivelse
XTAL OSC XO 148.5MHZ 2.5V LVDS
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AK5DBF1-148.5000T2 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
27mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)