AK5DBF1-100.0000T2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
Raltron Electronics
På lager: 50
SiTime
SiTime
På lager: 423
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
AK5DBF1-100.0000T2
DigiKeys varenummer
535-15182-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AK5DBF1-100.0000T2
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ 2.5V LVDS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AK5DBF1-100.0000T2 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
27mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)