AK5DAF1-100.0000T2
DigiKeys varenummer
535-15176-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-15176-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-15176-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AK5DAF1-100.0000T2
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVDS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AK5DAF1-100.0000T2 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
27mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)