AK2ADDF1-100.000T
DigiKeys varenummer
535-AK2ADDF1-100.000TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AK2ADDF1-100.000TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AK2ADDF1-100.000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AK2ADDF1-100.000T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,375V – 3,63V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,375V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
35mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)