AIUR-10-392K
DigiKeys varenummer
AIUR-10-392K-ND
Producenter
Producentens varenummer
AIUR-10-392K
Beskrivelse
FIXED IND 3.9MH 140MA 13 OHM TH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 mH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 140 mA 13Ohm maks. Radial, Lodret cylinder (åben)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AIUR-10-392K Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
13Ohm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder (åben)
Induktans
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)