AIUR-06-6R8K
DigiKeys varenummer
AIUR-06-6R8K-ND
Producenter
Producentens varenummer
AIUR-06-6R8K
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 5.6A 23 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 5.6 A 23mOhm maks. Radial, Lodret cylinder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AIUR-06-6R8K Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
10A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
23mOhm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Induktans
Størrelse/dimension
0,500" diam. (12,70mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,710" (18,03mm)