AISM-1210-5R6K-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
På lager: 709
5.6 µH Uskærmet Formstøbt Induktor 200 mA 1,6Ohm maks. 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
AISM-1210-5R6K-T
DigiKeys varenummer
AISM-1210-5R6K-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AISM-1210-5R6K-T
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 200MA 1.6 OHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AISM-1210-5R6K-T Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
1,6Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
30 @ 7,96MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
45MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1210
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)