AIML-0402HP-77NK-T
DigiKeys varenummer
535-AIML-0402HP-77NK-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AIML-0402HP-77NK-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AIML-0402HP-77NK-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AIML-0402HP-77NK-T
Beskrivelse
FIXED IND 77NH 700MA 270 MOHM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77 nH Afskærmet Flerlag Induktor 700 mA 270mOhm 0402 (1005 metrisk)
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
900mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
270mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-45°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
0.1 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)