AEACCA115021-S698
DigiKeys varenummer
535-14500-ND
Producenter
Producentens varenummer
AEACCA115021-S698
Beskrivelse
RF ANT 700/800MHZ BLAD SMA FAKRA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,602GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz DCS, GSM, LTE, UMTS Blad RF-antenner 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,655GHz 2dBi Fakra, SMA Selvklæbende
Kategori
Antennetype
Blad
Producenter
Abracon LLC
VSWR
2
Serie
Gain
2dBi
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
10 W
Varestatus
Aktiv
Terminering
Fakra, SMA
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
Bredbånd
Højde (maks.)
0,228" (5,80mm)
Frekvens (center/bånd)
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,602GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz
Applikationer
DCS, GSM, LTE, UMTS
Frekvensområde
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,655GHz