ACMS-Q4526C-101-T
DigiKeys varenummer
535-ACMS-Q4526C-101-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ACMS-Q4526C-101-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ACMS-Q4526C-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACMS-Q4526C-101-T
Beskrivelse
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 200mA DCR 2Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
2Ohm
Producenter
Abracon LLC
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Højde (maks.)
0,108" (2,75mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
200mA