ACMS-Q4526C-101-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ACMS-Q4526C-101-T |
Beskrivelse | CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 200mA DCR 2Ohm |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-modstand (DCR) (maks.) 2Ohm |
Producenter Abracon LLC | Spændingsklassifikation - DC 50V |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Filtertype Signallinje | Størrelse/dimension 0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm) |
Antal linjer 2 | Højde (maks.) 0,108" (2,75mm) |
Induktans @ frekvens 100 µH @ 100 kHz | Pakke/hus Vandret, 4 PC Pad |
Strømklassificering (maks.) 200mA |